10-tysięczny wózek wyjechał z Mrowina

Trend polegający na wzroście popularności wózków odnowionych przez producenta rozwija się od kilku lat. O tym, jak dobrze się ma, niech świadczy, że z Centrum Odnawiania Wózków Widłowych w Mrowinie wyjechało już 10 tysięcy pojazdów.


DWU

W ciągu 5,5 roku działalności Centrum Odnawiania Wózków Widłowych STILL technicy poddali renowacji aż 10 000 wózków – to mniej więcej pięć pojazdów każdego dnia. Liczba robi wrażenie tym bardziej, że maszyny szybko znajdują nabywców – zarówno w kraju jak i za granicą. 

- Z punktu widzenia osoby śledzącej z bliska zmiany zachodzące na rynku wózków używanych, ich zakup ma dziś sens większy niż kiedykolwiek wcześniej. Odkąd funkcjonuje Centrum Odnawiania Wózków Widłowych STILL jesteśmy w stanie zagwarantować bezprecedensową jakość procesu renowacji. Dokładnie znamy historię wszystkich wózków, na których odnowienie się decydujemy. Wiemy precyzyjnie, ile i gdzie pracowały oraz na co w związku z tym zwrócić szczególną uwagę. Upewniamy się, że wszystkie systemy są sprawne i dajemy na nie gwarancję mówi Piotr Piotrowski, 

Dyrektor Działu Usług Flotowych STILL Polska. - Obserwując dynamikę wzrostu naszego działu, nie mam wątpliwości, że opłacalność zaopatrzenia firmy w sprawdzony wózek po renowacji zauważają także klienci. Na przestrzeni kilku lat zwiększaliśmy liczbę sprzedawanych egzemplarzy używanych w średnim tempie wynoszącym około 20 proc. W mojej ocenie zadecydowały o tym nie tylko ostatnie wzrosty na rynku powierzchni magazynowych, ale także wiara w niezawodność używanych wózków STILL – komentuje ekspert.