Wydarzenia

Polecane artykuły

Ruszyła produkcja ogniw paliwowych STILL

Z linii zjechały pierwsze wytworzone w Hamburgu ogniwa paliwowe STILL. Tym samym firma stała się pierwszym w Europie dostawcą wózków widłowych oferującym pojazdy z systemem Fuel Cell własnej produkcji.


2023

STILL Innovation Day ‘23

Dnia 12 października 2023 w nowej hali firmy Marathon International w Kostrzynie Wielkopolskim odbyło się jubileuszowe, piąte wydarzenie z cyklu STILL Innovation Day. W jego ramach zaprezentowano najnowsze rozwiązania technologiczne dla intralogistyki.


2022

Sprzężenie zwrotne sustainability

Rośnie popularność audytów i ratingów sustainability. To wieści dobre o tyle, że regularnie poddające się badaniom firmy mają tendencję do zwiększania poziomu zrównoważonego rozwoju. Tezę tę potwierdzają dane udostępnione przez STILL.

STILL Innovation Day ‘22

Dnia 4 października 2022 w łódzkim obiekcie logistycznym firmy Maersk odbyło się pierwsze po pandemicznej przerwie wydarzenie z cyklu STILL Innovation Day. Jego motywem przewodnim była automatyzacja magazynu i inteligentna logistyka.


STILL, SYNAOS i uniwersalne interfejsy AGV

Uniwersalny interfejs obsługi AGV jest kluczowy dla upowszechniania tej technologii. Wychodząc z tego założenia, firma STILL wspiera rozwój standardu VDA 5050 i nawiązała współpracę z SYNAOS, deweloperem rozwiązań ICT dla intralogistyki.

Co wynika z nominacji do IFOY 2022?

Poznaliśmy produkty i usługi nominowane do nagrody IFOY 2022. W sześciu kategoriach do finałowego etapu zakwalifikowano łącznie czternaście rozwiązań. Analizujemy, co lista kandydatów mówi o współczesnym rynku intralogistycznym.


2021

Pierwszy webinar STILL Polska na życzenie

Zmienia się formuła webinarów STILL Polska. Wydarzenia dostępne jedynie podczas relacji na żywo zostają zastąpione materiałami do obejrzenia w dowolnym czasie i miejscu.

Wielkopolska pokazała, że stawia na wodór

W ramach projektu „H2Wielkopolska: Kierunek Wodór” w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyła się konferencja „Wielkopolska Dolina Wodorowa: Edukacja dla wodoru”. Poruszono na niej m.in. temat wykorzystania wodoru w intralogistyce.


2 nominacje STILL do nagrody IFOY 2021

Testy rozwiązań nominowanych do „Logistycznych Oskarów” – nagrody IFOY – w tym roku po raz pierwszy odbędą się na terenie Messe Dortmund. Wśród nominowanych, którzy staną przed jurorami w edycji 2021, są dwie propozycje firmy STILL.


Serwis wózków widłowych tematem webinaru STILL

Z popularyzacją koncepcji just-in-time na znaczeniu zyskuje nieprzerwane funkcjonowanie wózków widłowych. Narzędzia i usługi pozwalające zachować płynność ich pracy będą tematem webinaru STILL Polska zaplanowanego na 14 września.


2020STILL zaprasza na premierę RX 60-35/50

Przewiduje się, że zarządzanie energią będzie mieć w logistyce coraz większe znaczenie. Wyprzedzając ten trend, firma STILL zapowiedziała premierę RX 60-35/50, nowego wózka czołowego z kompletem rozwiązań optymalizujących pobór prądu.STILL: 100 lat „historii przyszłości”

W lutym 1920 roku powstała – pierwotnie jako zakład napraw silników elektrycznych – firma STILL. Od tego czasu znacząco poszerzyła asortyment i obszar swojej działalności, ale wciąż najważniejsze są dla niej te same wartości.

2019


Dzień litowo-jonowych innowacji w STILL

Ponad 100 uczestników, 5 merytorycznych stref tematycznych, polska prapremiera wózka RX 60 Li-Ion oraz prelekcja gen. Hermaszewskiego na temat kosmicznych technologii – tak najkrócej można podsumować II edycję STILL Innovation Day.

10-tys. wózek z Mrowina

Z Centrum Odnawiania Wózków Widłowych w Mrowinie wyjechało już 10 tysięcy pojazdów.

Targi Wózków Używanych

W dniach 25-26 kwietnia w Mrowinie k. Poznania odbyła się II edycja Targów Wózków Używanych STILL.2018

Dwie przeprowadzki STILL Polska

Najpierw katowicki oddział, zaraz potem główna siedziba pod Poznaniem – STILL Polska ma za sobą dwie przeprowadzki.


Premiera

RX 20 nowej generacji