Polecane artykuły

Darmowy webinar o systemach zarządzania flotą

Pozornie wzrost wydajności transportu nie idzie w parze z bezpieczeństwem pracy. Podczas webinaru STILL Polska eksperci opowiedzą o narzędziach pozwalających na wzrosty w obu tych obszarach, dowodząc, że jedno nie wyklucza drugiego.


Naprzód w badaniach nad komunikacją maszyn

Zakończył się finansowany przez Niemieckie Federalne Ministerstwo Ekonomii i Energii projekt badawczy w obszarze stabilnych systemów przemysłowej komunikacji dla fabryk – IC4F. Co wynikło w tym kontekście ze współpracy nauki i biznesu?

2020

STILL zaprasza na premierę RX 60-35/50

Przewiduje się, że zarządzanie energią będzie mieć w logistyce coraz większe znaczenie. Wyprzedzając ten trend, firma STILL zapowiedziała premierę RX 60-35/50, nowego wózka czołowego z kompletem rozwiązań optymalizujących pobór prądu.

STILL: 100 lat „historii przyszłości”

W lutym 1920 roku powstała – pierwotnie jako zakład napraw silników elektrycznych – firma STILL. Od tego czasu znacząco poszerzyła asortyment i obszar swojej działalności, ale wciąż najważniejsze są dla niej te same wartości.

2019

Dzień litowo-jonowych innowacji w STILL

Ponad 100 uczestników, 5 merytorycznych stref tematycznych, polska prapremiera wózka RX 60 Li-Ion oraz prelekcja gen. Hermaszewskiego na temat kosmicznych technologii – tak najkrócej można podsumować II edycję STILL Innovation Day.

10-tysięczny wózek z Mrowina

Z Centrum Odnawiania Wózków Widłowych w Mrowinie wyjechało już 10 tysięcy pojazdów.

Targi Wózków Używanych

W dniach 25-26 kwietnia w Mrowinie k. Poznania odbyła się II edycja Targów Wózków Używanych STILL.

2018

Dwie przeprowadzki STILL Polska

Najpierw katowicki oddział, zaraz potem główna siedziba pod Poznaniem – STILL Polska ma za sobą dwie przeprowadzki.

Premiera

RX 20 nowej generacji

Przeczytaj artykuł