Wózki widłowe

Najnowsze artykuły

STILL RX 60 2019 – mistrz w swojej klasie

258 ton przewożonych w godzinę na dystansie 200 m, uniesienie wideł na 7,4 m w 11 sekund, start w 0,5 s i 9 godzin pracy bez przerw na ładowanie.

Ciągniki 4.0 stają się rzeczywistością

Floty wózków widłowych to wciąż najczęściej spotykane rozwiązanie kwestii logistyki produkcji. Zestawy transportowe - ostatnio także zautomatyzowane – zyskują jednak na popularności i będą najpewniej stanowić przyszłość tego rynku.

Wózki widłowe STILL z platformą

Składana platforma dla operatora to rozwiązanie pozwalające dostosować wózki do konkretnego zadania – rozładunku lub pokonywania długich dystansów.

Kanały sprzedaży internetowej STILL

Wraz ze wzrostem zainteresowania kupnem wózków widłowych przez Internet STILL Polska uruchamia kanały sprzedaży online obejmujące coraz szerszy asortyment produktów.

Zawsze o krok przed rynkiem - STILL RX 20

Obecny na rynku od 2005 roku elektryczny wózek czołowy z przeciwwagą STILL RX 20 ma dziś status kultowego bestsellera i jest jednym z najpopularniejszych pojazdów transportowych w swojej kategorii.

STILL RX 60 – elektryczny rewolucjonista

RX 60, młodszy brat elektrycznego RX 20, stał się kontynuatorem ergonomicznych zmian swojego poprzednika, ale także i propagatorem ekologicznej dobrej nowiny wśród maszyn wagi ciężkiej.

2017: rok kompletacji

Choć kompletacja zawsze była istotnym elementem procesów intralogistycznych, w erze e-commerce staje się podstawą budowania przewagi konkurencyjnej. Wzrost jej znaczenia doskonale odzwierciedlają zmiany, które dokonały się na rynku w 2017 roku.