Wózki widłowe

Najnowsze artykuły

Rozwiązania dla procesu magazynowania

W każdej fazie procesu magazynowania istotne są inne zadania. Jakie wózki sprawdzają się w przyjęciu, składowaniu, kompletacji i wydawaniu ładunków?

Wózki widłowe na wtyczkę

Baterie litowo-jonowe i szybkie ładowanie częściowe zwiększają dostępność wózków w czasie zmiany i dają nowe możliwości optymalizacji czasu ich pracy.

Go Green! Zielone floty w browarach

W browarnictwie coraz częściej odchodzi się od wózków spalinowych na rzecz elektrycznych.

 

 

Nowoczesne technologie w wózkach unoszących

Ewolucja organizacji procesów intralogistycznych oraz zmiany na rynku pracy znajdują odzwierciedlenie w rozwiązaniach oferowanych przez dostawców sprzętu transportu wewnętrznego.

STILL RX 60 – mistrz w swojej klasie

258 ton przewożonych w godzinę na dystansie 200 m, uniesienie wideł na 7,4 m w 11 sekund, start w 0,5 s i 9 godzin pracy bez przerw na ładowanie.

Ciągniki 4.0 stają się rzeczywistością

Floty wózków widłowych to wciąż najczęściej spotykane rozwiązanie kwestii logistyki produkcji. Zestawy transportowe - ostatnio także zautomatyzowane – zyskują jednak na popularności i będą najpewniej stanowić przyszłość tego rynku.

Wózki widłowe STILL z platformą

Składana platforma dla operatora to rozwiązanie pozwalające dostosować wózki do konkretnego zadania – rozładunku lub pokonywania długich dystansów.

Kanały sprzedaży internetowej STILL

Wraz ze wzrostem zainteresowania kupnem wózków widłowych przez Internet STILL Polska uruchamia kanały sprzedaży online obejmujące coraz szerszy asortyment produktów.