Cyfrowe targi Hannover Messe 2020: #HM20

Jak wiele tegorocznych imprez branżowych, tak i targi Hannover Messe nie odbyły się ze względu na koronawirusa w planowanym terminie i zostały przeniesione na 2021 r. „Na osłodę” organizatorzy stworzyli cyfrowe stoiska wystawców.


Cyfrowe targi Hannover Messe 2020: #HM20

Ponad 10 tysięcy produktów i rozwiązań, przeszło 400 premier i więcej niż 100 projektów z obszaru badań i rozwoju Przemysłu 4.0 – tak w liczbach wyglądają przeniesione w wirtualną przestrzeń targi Hannover Messe 2020, w internetowej rzeczywistości funkcjonujące jako HM20. Wśród e-wystawców znalazła się firma STILL. Na poświęconej jej podstronie wydarzenia zaprezentowano trendy, technologie i produkty, które mają obecnie największy potencjał.

W kategorii elektrycznych wózków czołowych STILL przedstawiono modele RX20 oraz RX60 w najnowszych, wyjątkowo wydajnych odsłonach. W zakresie techniki magazynowej opisano wózek systemowy STILL MX-X. W serwisie zaprezentowano także najnowsze osiągnięcia technologiczne STILL w zakresie baterii litowo-jonowych i automatyki (ze szczególnym uwzględnieniem STILL iGo Systems). Uwagę poświęcono także usługom serwisu oraz nowoczesnemu systemowi zarządzania flotą STILL neXXt fleet