Czas na Li-Ion! – Webinar STILL Polska

Czas na Li-Ion! – Webinar STILL Polska

Rośnie sprzedaż wózków widłowych w technologii Li-Ion w Polsce. W wielu zastosowaniach akumulatory litowo-jonowe stają się nowym standardem. Z czego wynika ich popularność i jakie są źródła korzyści wynikających z ich wykorzystania?

Tematem webinaru STILL Polska, który odbędzie się 3 września o godz. 11:00 i będzie dostępny nieodpłatnie dla gości zarejestrowanych na www.still.pl/webinar, będzie technologia litowo-jonowych baterii trakcyjnych. Grzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska opowie o przewagach, jakie wózki z akumulatorami Li-Ion mają nad konkurencyjnymi rozwiązaniami, a przedstawiciel korzystających z tej technologii firmy Jabil, zrelacjonuje, co zmieniło się dzięki przeprowadzonej w oparciu o nią modernizacji.

Jabil to działające globalnie przedsiębiorstwo zajmujące się wsparciem łańcuchów dostaw oraz projektowaniem podzespołów elektronicznych. Świadczy usługi dla największych światowych graczy w branży RTV i AGD. Stworzone przez nią komponenty są częścią ponad 40 proc. wykorzystywanych w świecie urządzeń go. Firma tworzy rozwiązania i świadczy usługi także dla przemysłu.

 

Daniel Fuhrmann, gość specjalny webinaru STILL Polska, pracuje w polskim zakładzie Jabil w Kwidzynie jako lider zespołu projektowego w Dziale Kontroli Zapasów i Produkcji od 1995 roku. Od podszewki poznał więc funkcjonujące w firmie procesy i koordynował po jej stronie wdrożenie floty pojazdów transportu wewnętrznego w technologii Li-Ion.

Ramowy program webinaru obejmuje zagadnienia takie jak:

  • źródła wydajności technologii Li-Ion;
  • obszary i skala korzyści uzyskiwanych dzięki zastosowaniu baterii litowo-jonowych;
  • przebieg i efekty modernizacji floty wózków w firmie Jabil w oparciu o technologię Li-Ion.

Rejestracja uczestników odbywa się pod adresem: www.still.pl/webinar. Obowiązują wcześniejsze, wymagające potwierdzenia przez organizatora zapisy. Webinar rozpocznie się w czwartek, 3 września o godz. 11:00 i potrwa około 45 minut (±10 min).