STILL Webinar: Elektryczne czy spalinowe?

STILL Webinar: Elektryczne czy spalinowe?

Wózki elektryczne mogą zastępować spalinowe w coraz większej liczbie zadań. W jakich obszarach warto je wdrożyć? Jakie korzyści wynikają z ich zastosowania? Zagadnienia te zostaną poruszone podczas webinaru STILL Polska 23 lipca.

Ostatnie lata przyniosły szybki postęp technologiczny – zarówno jeśli chodzi o akumulatory trakcyjne, jak i osiągi elektrycznych wózków widłowych. Nie ma już dziś właściwie w transporcie wewnętrznym obszarów, w których nie dałoby się ich z powodzeniem wykorzystywać. W jakich zastosowaniach przewyższają funkcjonalnością wózki spalinowe? Jakie kryteria są decydujące dla opłacalności ich wdrożenia? Dlaczego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na elektryfikację floty?

Na te oraz sformułowane przez uczestników pytania odpowiedzą podczas webinaru STILL Polska Krzysztof Pigla, Product Manager STILL Polska, oraz gość specjalny, Grzegorz Dziekanowski, Category Manager: Warehousing, FLTs & Transport w Grupie Żywiec S.A. będącej nie tylko jednym z największych producentów piwa w Polsce, ale także przedsiębiorstwem systematycznie modernizującym procesy transportu wewnętrznego w oparciu o wózki elektryczne.

Bezpłatny, dostępny po rejestracji webinar odbędzie się 23 lipca o godz. 11:00 i potrwa około 45 minut (±10 min).

Ramowy program obejmuje:

Porównanie mocnych stron wózków elektrycznych i spalinowych;
Prezentację możliwości zastosowania wózków elektrycznych w zastosowaniach zarezerwowanych dotychczas dla wózków spalinowych;
Relację z wdrożenia wózków elektrycznych w zakładach Grupy Żywiec S.A.:
  • przyczyny, ze względu na które zdecydowano się na rozwiązanie,
  • zakres zastosowania wózków elektrycznych w firmie,
  • wymierne efekty i subiektywne korzyści z wdrożenia.

W imieniu STILL Polska zapraszamy do udziału. Rejestracja odbywa się pod adresem: www.still.pl/webinar. Obowiązują wcześniejsze, wymagające potwierdzenia przez organizatora zapisy – zainteresowanych zachęcamy więc do zagwarantowania sobie „miejsca na publiczności”