STILL zaprasza na premierę RX 60-35/50

STILL zaprasza na premierę RX 60-35/50

Przewiduje się, że zarządzanie energią będzie mieć w logistyce coraz większe znaczenie. Wyprzedzając ten trend, firma STILL zapowiedziała premierę RX 60-35/50, nowego wózka czołowego z kompletem rozwiązań optymalizujących pobór prądu.

Energia, jej źródła i optymalizacja zużycia, staje się w kontekście zmian klimatycznych jednym z centralnych tematów debaty publicznej. Można spodziewać się, że zarządzanie energią będzie mieć rosnące znaczenie także w logistyce. Swoją odpowiedź, jak w nowej rzeczywistości realizować obsługę ładunków do 5 ton, firma STILL zaprezentuje podczas internetowego pokazu nowego elektrycznego wózka czołowego RX 60-35/50.

Podczas godzinnej prezentacji, która odbędzie 13 października w dwóch terminach do wyboru, od godz. 10 do 11:00 oraz od 16:00 do 17:00, będzie można dowiedzieć się:

  • jak w sytuacji rosnących cen energii elektrycznej i ograniczeń emisji CO2 wpisują się cyfrowe usługi i systemy zarządzania i jak szerokie jest dziś spektrum możliwości zarządzania energią;
  • dlaczego inteligentne zarządzanie energią staje się punktem zwrotnym w rozwoju strategii dla ekonomicznie efektywnej logistyki – zarówno w przypadku baterii litowo-jonowych, jak i kwasowo-ołowiowych;
  • czym wyróżnia się na tle konkurencji nowy wózek RX 60-35/50 i dlaczego ma szansę stać się ważnym elementem strategii bezemisyjnej intralogistyki w obsłudze ładunków do 5 ton.

By wziąć udział w internetowym pokazie najnowszego wózka czołowego rodziny STILL RX oraz komplementarnych rozwiązaniań zarządzania energią wystarczy z wyprzedzeniem zarejestrować się pod adresem: http://www.still.pl/digitalacademy. W imieniu STILL Polska serdecznie zapraszamy.


Sprawdź zapowiedź