Wynajem długoterminowy: Webinar STILL Polska

Wynajem długoterminowy: Webinar STILL Polska

Rośnie zainteresowanie wynajmem długoterminowym, a niemal wszyscy z niego korzystający są zadowoleni – wynika z danych STILL. Podczas webinaru firmy jej eksperci opowiedzą o przyczynach tej popularności i czynnikach opłacalności LTR.

Webinar STILL Polska na temat wynajmu długoterminowego odbędzie się 19 listopada o godz. 11:00. Podczas wydarzenia, na które można zarejestrować się na stronie www.still.pl/webinar, eksperci – Tomasz Sobczak, Regionalny Dyrektor Handlowy STILL Polska; Piotr Frasunkiewicz, Dyrektor Działu Finansów, Administracji i Obsługi Posprzedażowej STILL Polska oraz Michał Wochna, Dyrektor ds. Logistyki w firmie Spedimex Sp. z o.o. – opowiedzą o wieloaspektowych korzyściach wynikających z finansowania floty w oparciu o długoterminowy wynajem wózków widłowych. 

Spedimex to polski operator logistyczny i dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. 

 

Działająca od 1993 roku firma realizuje zarówno projekty dla dużych, międzynarodowych marek, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Spedimex świadczy swoje usługi w oparciu o 10 rozmieszczonych w kluczowych lokalizacjach naszego kraju magazynów o łącznej powierzchni 153,4 tys. mkw. Firma jest klientem STILL Polska od kilkunastu lat, a od kilku korzysta z długoterminowego wynajmu wózków widłowych.

Ramowy program moderowanego przez Grzegorza Kurkowskiego webinaru, podczas którego głos zabiorą przedstawieni wyżej eksperci, obejmuje następujące zagadnienia:

  • finansowe, administracyjne i organizacyjnych korzyści z wynajmu długoterminowego,
  • różnice pomiędzy wynajmem długoterminowym a leasingiem,
  • doświadczenia z wdrożenia tej formy finansowania – na przykładzie firmy Spedimex.

Rejestracja uczestników odbywa się pod adresem: www.still.pl/webinar. Obowiązują wcześniejsze, wymagające potwierdzenia przez organizatora zapisy. Webinar rozpocznie się w czwartek, 19 listopada o godz. 11:00 i potrwa około 1 godziny.