5 zalet krótkoterminowego wynajmu wózków widłowych

Wynajem krótkoterminowy to jeden z najlepszych sposobów radzenia sobie ze szczytami logistycznymi oraz zapewnienia środków transportu wewnętrznego w firmach, które na co dzień ich nie potrzebują. Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Wynajem krótkoterminowy jest najszybszą metodą pozyskania wózków widłowych

Wynajem krótkoterminowy pozwala działać naprawdę szybko

Wynajem krótkoterminowy służy do pozyskania wózków i zwiększenia zdolności przeładunkowych w okresach nie przekraczających 12 miesięcy – na dzień, tydzień czy miesiąc. Pozwala radzić sobie ze szczytami logistycznymi – zarówno przewidzianymi, jak i niespodziewanymi. To najlepsze rozwiązanie, kiedy wsparcia procesów transportu wewnętrznego potrzeba najszybciej jak się da.

Szeroka oferta floty wynajmu wózków widłowych STILL gwarantuje dostępność odpowiednich narzędzi

Szeroka oferta zróżnicowanych wózków pozwala wynająć dokładnie to, co trzeba

Jeśli zadania przeładunkowe wymagają szczególnych narzędzi – nie ma jak wynajem krótkoterminowy! Flota wynajmu STILL Polska dysponuje ponad 2 200 wózków różnych typów: od spalinowychelektrycznych czołowych wózków widłowych, przez pojazdy wysokiego składowania, do kompletacji poziomej i pionowej (również systemowe) aż po maszyny podnośnikowe i unoszące. Można dobrać do nich dodatkowy osprzęt (w tym. np. obrotnice, chwytaki, podwójne widły itp.), a wszystko zamówić wprost do zakładu – kwestiami transportu zajmie się dostawca.

 

Internetowe wyszukiwarki wózków z floty najmu STILL– szybko i wygodnie

Wózki da się wybrać i wynająć w kilka kliknięć

Dzięki zdigitalizowanym bazom wózków widłowych i wyszukiwarkom online kwestię doboru odpowiedniego wózka i sformułowania zapytania da się załatwić przez Internet, bez ruszania się sprzed komputera. Z ofertą wynajmu krótkoterminowego STILL można zapoznać się na podstronie: „Oferta najmu” w portalu wynajmij-wozek.pl oraz w sklepie internetowym shop.still.pl.

Wynajem krótkoterminowy wózków widłowych daje oszczędności

Przewidywalne koszty i płacenie tylko za to, czego się używa

Dzięki wynajmowi krótkoterminowemu można zrezygnować z utrzymywania zapasowych wózków w mniej intensywnych okresach roku. Umowy najmu sformułowane są tak, że wydatki są przewidywalne i z góry wiadome. Płaci się tylko za to, co rzeczywiście jest potrzebne.

Wynajem krótkoterminowy gwarantuje komfort pracy i daje „święty spokój”

Wynajem krótkoterminowy – eksploatacja bez zmartwień

Umowa wynajmu krótkoterminowego może być zintegrowana z ubezpieczeniem wózka od awarii i kradzieży. Dzięki temu można skupić się na swojej głównej działalności biznesowej, a kwestie utrzymania floty zostawić dostawcy.

Przeczytaj także:

Kiedy wynajem wózków się opłaca?

Wynajem krótkoterminowy to dobry sposób na minimalizowanie stałych obciążeń przedsiębiorstwa w sytuacji nierównomiernego zapotrzebowania na wózki w przedsiębiorstwie.