Kanały sprzedaży internetowej STILL

Wraz ze wzrostem zainteresowania kupnem wózków widłowych przez Internet STILL Polska uruchamia kanały sprzedaży online obejmujące coraz szerszy asortyment produktów. Do portali taniwidlak.pl i still.pl/używane dołączył still.pl/sklep.

Dynamicznie zmienia się podejście firm do kwestii pozyskiwania usług i produktów. Coraz chętniej w sektorze B2B zakupów dokonuje się przez Internet, a nie - jak miało to miejsce dotychczas – za pośrednictwem handlowca. Według danych zebranych w raporcie Sente „Trendy w handlu B2B i dystrybucji na rok 2019”:

  • 41 proc. sprzedawców B2B w 2018 r. spodziewało się 25-procentowych wzrostów sprzedaży online,
  • 60 proc. pracujących menadżerów sprzedaży firm sektora B2B uważa, że digitalizacja organizacji procesów handlowych będzie miała kluczowe znaczenie dla sukcesu,
  • a aż 81 proc. firm handlowych B2B wdraża lub aktualizuje platformy e-commerce lub zamierza rozpocząć ten proces w przeciągu półrocza.
Online sale

W kierunku tym od kilku lat podąża także STILL Polska. Po sukcesie pilotażowego handlu online wózkami używanymi przez Allegro.pl, firma kolejno uruchamiała własne witryny. Obecnie funkcjonują trzy platformy o zróżnicowanym profilu działalności.

Taniwidlak.pl – wszystkie „używki” świata

Jak można wywnioskować z nazwy, serwis specjalizuje się w sprzedaży wózków widłowych w atrakcyjnych cenach. Za jego pośrednictwem dostępne są przede wszystkim maszyny używane. Choć STILL Polska jest partnerem technologicznym zapewniającym zgodność towarów z opisem, na stronie dostępne są także pojazdy innych producentów. Asortyment jest szeroki i obejmuje wszystkie najważniejsze typy wózków widłowych: od spalinowych i elektrycznych wózków czołowych, przez wózki unoszące, podnośnikowe i wysokiego składowania po ciągniki i specjalistyczne maszyny do kompletacji. W znalezieniu odpowiedniego modelu pomocna jest wyszukiwarka uwzględniająca typ, parametry oraz wyposażenie pojazdów.

taniwidlak

Still.pl/uzywane – wyszukana jakość

Still używane

Wspólną cechą still.pl/używane oraz taniwidlak.pl jest wygodna wyszukiwarka wózków w ofercie sprzedawcy. Sam asortyment się jednak różni. Przez stronę dostępne są maszyny STILL po renowacji w Centrum Odnawiania Wózków Widłowych STILL i zakwalifikowane do jednej z dokładnie opisanych klas odnowienia. Wszystkie pojazdy objęte są gwarancją i zaakceptowane do użytku przez Urząd Dozoru Technicznego, a wraz z nimi przekazywana jest kupującemu pełna dokumentacja historii eksploatacji, przeglądów i występujących dotychczas usterek. O portalu można myśleć jako o źródle wózków używanych premium. Oferta obejmuje: wózki elektryczne, spalinowe i gazowe; wózki boczne; wózki unoszące i podnośnikowe – prowadzone dyszlem oraz z platformą dla operatora; wózki wysokiego podnoszenia; oraz wózki do kompletacji – poziomej i pionowej; a także ciągniki.

Still.pl/sklep – nowości z dyszlem

Najnowszy serwis sprzedaży internetowej STILL Polska – still.pl/sklep – pozwolił wydzielić ze strony głównej miejsce przeznaczone na handel nowymi wózkami prowadzonymi dyszlem. Prócz tradycyjnych, ręcznych wózków paletowych HPT/HPS dostępne są także najnowsze modele elektrycznych wózków unoszących i podnośnikowych. Oferta obejmuje także innowacyjne warianty z baterią litowo-jonową, takie jak unoszący ECH 12, doskonale sprawdzający się w rozładunku samochodów ciężarowych oraz w pracy w wąskich alejkach.

Still sklep
This site is protected by FriendlyCaptcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.