Nominowani do IFOY – już po testach

Zgodnie z procedurą konkursu IFOY nominowane w edycji 2019 rozwiązania zostały poddane analizom jury. W gościnnym kompleksie Hanover Messe branżowi eksperci obradowali, słuchali prelekcji oraz oglądali i testowali produkty w akcji.

Stoiska do rozmów z przedstawicielami firm, których rozwiązania nominowano, ekrany wypełnione slajdami prezentacji i strefy wydzielone do samodzielnego testowania wózków – tak wyglądała hala hanowerskich Targów podczas IFOY TEST DAYS 2019. Przez kilka dni piętnaście urządzeń dwunastu dostawców było poddawanych audytowi międzynarodowego jury.

Dziennikarze, naukowcy i konsultanci intralogistyczni unosili, prowadzili, mierzyli, składowali i dyskutowali w czasie kilku sesji obrad zespołu sędziowskiego. Zwycięzców wytypowanych na podstawie wydanych werdyktów i wyników testów poznamy 26 kwietnia w Wiedniu podczas gali Austrian HERMES Transport.Logistics.Award.


iFOY

Dowiedz się więcej o nominowanych do IFOY 2019 produktach STILL:

Nominacje STILL do IFOY 2019 pokazują kierunki rozwoju branży

W tym roku rozwiązania STILL zakwalifikowały się do finału konkursu IFOY w kategoriach „AGV i roboty intralogistyczne” oraz „Oprogramowanie intralogistyczne”.