Ani dnia bez logistyki!

Wózki widłowe są nieodzowne wszędzie, gdzie przewozi się duże ładunki – na co dzień, ale także podczas epidemii. Czy to transport medycznych środków ochrony osobistej, czy utrzymanie płynności produkcji – prace wspierają pojazdy STILL.

O kluczowej roli wózków widłowych w funkcjonowaniu gospodarki wie każdy, kto ma styczność z produkcją, spedycją lub obrotem towarami. Pojazdy transportu wewnętrznego mają zasadnicze znaczenie także w ogromnej operacji logistycznej, jaką jest walka 

z koronawirusem – zarówno na pierwszej linii frontu, jak i na tyłach, gdzie toczy się bój o zachowanie ciągłości pracy i zaopatrzenia. Oto kilka pozytywnych przykładów dowodzących, że pomimo epidemii nie ma dnia bez logistyki.

RX 20 i RX 60 pomagają na Okęciu

#nodaywithoutlogistics

7 kwietnia na warszawskim Lotnisku Chopina wylądował AN-124 Rusłan z 6 mln maseczek medycznych i 70 tys. kombinezonów ochronnych na pokładzie. Co naturalne, zanim sprzęt trafił do Agencji Rezerw Materiałowych, musiał zostać pobrany z samolotowych ładowni. Transport obsługiwały elektryczne wózki czołowe STILL RX 20 i RX 60.

RX 20 rozładowuje w Częstochowie

#nodaywithoutlogistics

Pomoc materiałowa płynie do szpitali nie tylko z centralnych agencji państwowych, ale także oddolnie – w tym od przedsiębiorców wspierających lokalne placówki. Prowadząca na co dzień sprzedaż urządzeń elektroniki użytkowej częstochowska firma X-kom sfinansowała zakup i transport sprzętu medycznego 

#nodaywithoutlogistics

dla Miejskiego Szpitala Zespolonego. TIR-a wypełnionego m.in. 24 tys. maseczek, 8 tys. litrów płynu do dezynfekcji, 1 tys. przyłbic, defibrylatorami i łóżkami intensywnej terapii rozładowano z pomocą RX 20.

ECU 15C do obsługi szpitalnego magazynu

#nodaywithoutlogistics

Mając świadomość, jak dużym wyzwaniem może być sprawna obsługa przyjeżdżających do szpitali transportów, firma STILL Polska podarowała Szpitalowi Miejskiemu im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ w Poznaniu 

#nodaywithoutlogistics

dwa elektryczne wózki unoszące ECU 15C. Kompaktowe i funkcjonalne urządzenia pozwalają na bezwysiłkowy transport palet o masie do 1,5 tony.

#nodaywithoutlogistics
#nodaywithoutlogistics
This site is protected by FriendlyCaptcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.